MendixSYNCRON I EAZYSTOCK

EAZYSTOCK

Eazystock
jest zaawansowanym narzędziem analitycznym dedykowanym procesom optymalizacji zapasów magazynowych w prosty i przejrzysty sposób.
Rozwiązanie w chmurze, które pomaga małym i średnim firmom przejąć kontrolę nad zapasami, obniżyć koszty i zautomatyzować zakupy.

Dlaczego EazyStock?
EazyStock pomaga małym i średnim firmom (MŚP) rozwijać się na konkurencyjnym rynku w nieustannie zmieniającym się świecie. Zoptymalizowane zapasy magazynowe zwiększają konkurencyjność dzięki wyższym poziomom usług, pozwolą uzyskać ustabilizowaną sytuację finansową przy niższych poziomach zapasów i większą wydajność dzięki zautomatyzowanym procesom.
Narzędzie integruje się z systemem ERP i jest szybkie oraz łatwe w użyciu a nasz zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby wesprzeć i pomóc w odniesieniu sukcesu.

Szybki, łatwy i intuicyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oparty na chmurze integruje się ze wszystkimi systemami ERP

Zbudowany w oparciu o zaawansowaną technologię Syncron

Syncron
jest największym prywatnym globalnym dostawcą rozwiązań usług posprzedażowych opartych na chmurze. Syncron zapewnia między innymi optymalizację zapasów dla firm takich jak Hitachi, Mazda, Ford i Caterpillar. Syncron to organizacja obecna na całym świecie z użytkownikami w ponad 100 krajach.

EazyStock to rozwiązanie Syncron i jest zbudowany na potężnej platformie Syncron

EazyStock wykorzystuje tę samą zaawansowaną technologię, ale jest odchudzony, aby zaspokoić potrzeby małych i średnich firm. Jest oparty na chmurze i integruje się ze wszystkimi systemami ERP, ale jest wyposażony w gotowe złącze Acumatica ERP, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę klientów Acumatica.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Skontaktuj się z nami black arrow